Načítání...

Ceník

Špičkové weby za špičkovou cenu

Jaké získáte výhody když si necháte udělat webové stránky ode mě?

Jelikož vím, jaké to je mít rostoucí firmu a chápu, že se někdy naskytnou nové možnosti kvůli kterým je potřeba třeba upravit webové stránky. A bylo by špatné, kdyby jste kvůli jedné úpravě webu museli dělat úplně nové stránky. A proto jsem zavedl možnost úpravy stránek i po dokončení. Tedy, až vám odevzdám finální stránky, tak spolupráce nekončí. Budu nadále monitorovat výsledky a pokud budete chtít přidat třeba novou stránku s žhavou novinkou, tak vám bezproblému vyhovím a udělám co bude potřeba.

Ceník

Kazdý web dělám na míru, tudíž není možné určit stejnou cenu pro každý web

Již od 5900,-
Tvorba webových stránek
Již od 2990,-
Tvorba loga
Již od 990,-
Grafický Design
Již od 850,-
Fotografie

Co stanoví cenu webových stránek?

Jelikož kazdý web je na míru, tak je nemožné nastavit stejnou cenu pro všechny weby. Proto se vám tu pokusím alespoň trochu nastínit, jak se taková cena určuje.

Rozsah stránek

To znamená, že pokud budete chtít vytvořit jedno stránkový web, tak to vyjde levněji než web pro celou firmu s 30 stránkami.

SEO Optimizace a copywriting

Pokud sami dodáte texty pro vaše nové webové stránky, tak vás to vyjde levněji. SEO Optimizace dělám vždy a jsou již započtené v ceně.

Mutace Jazyka

Ne, dneska si tu nebudeme hrát na Frankensteina. Mutace Jazyka znamená to, že pokud se na váš web připojí někdo s vyhledávačem nastaveným na Angličtinu, tak se mu zobrazí stránka v Angličtině. Pokud se připojí na web Čech, tak se mu web načte v Češtině.

Ostatní požadavky

Každý požadavek navíc něco stojí. Ale stojí to zato a normální věci jako je například kontaktní formulář je již v ceně.

Chcete mně kontakovat?