Načítání...

O mně

Tvořím krásné, stabilní a úspěšné webové stránky na míru, které vám pomohou se zviditelnit a budou s vámi růst
a k tomu fotografuji a dělám grafický design

Kdo jsem

Jsem kreativec a freelancer, kterého baví dělat věci jinak než ostatní. Proto jsem se jednou rozhodl, že si zkusím vytvořit webové stránky přes nějaký drag&drop online editor, jen tak pro radost. A za pár let jsem se začal zlepšovat a šlo to dále, do toho se přidalo fotografování a grafický design a teď tvořím profesionální moderní webové stránky s pomocí HTML5, CSS a JS ručně a jsem zapálený do toho co dělám. Jelikož mě baví i grafický design a fotografovaní, tak mohu tyto koníčky zkloubit a vyfotit originální fotografie pro váš web nebo třeba nějaké parádní logo nebo grafiku.

Co dělám jinak než ostatní

Jak jsem již psal, baví mě dělat věci jen tak, abych dal ze sebe to nejlepší. A podle toho vypadají i mé práce.

Tvorba webových stránek

Vytvořím web od návrhu až po programování s SEO optimizací. Jelikož jsem jeden, tak to tvrá trochu déle, ale výsledná práce je dokonalá a není drahá.

Fotografie

Už je to pár let, co mě začala bavit fotografie. Nyní se posouvám ve fotografii výše a výše. Od začátku roku 2019 jsem se začal fotografii věnovat na 99% a neuvěřitelně mě to baví.

Grafický design

Do tohoto oboru jsem "zabloudil" když jsem začal před lety dělat Minecraft server a potřeboval jsem loga, bannery a všechno možné pro to abych měl ten co nejvíce profesionální projekt. A díky tomu jsem zjistil že to není nic, kde bych si nevěděl rady a tak jsem začal tvořit v tomto oboru.

SEO

SEO se věnuji již pár let, vlastně od dob kdy jsem začal dělat jednoduché weby. Ale nyní jsem zjistil co vše jde s SEO dělat a jak velký má potenciál.

Moje dovednosti

99 %
Tvorba webových stránek
85 %
Fotografie
90 %
Grafický design
98 %
SEO

Klienti

TerraFarma.cz
BikeSalon
Wismont s.r.o.
HPTrading Dobříš s.r.o.

Chcete vidět mou práci?